خانه » گوناگون » جشن عروسی؛ فوق العاده و به یاد موندنی

جشن عروسی؛ فوق العاده و به یاد موندنی

بالاخره عروسی تموم شد. یه عروسی فوق العاده و پر انرژی با چندصد نفر مهمون و تمام ریزه کاری ها. ولی اگه دوباره به عقب برگردم، دیگه واسه تزیین میز مهمون ها هزینه نمی‌کنم. کار بی فایده ای بود، اولین نفری که به میز رسیده بود تمام دکورش رو به …

بالاخره عروسی تموم شد.

یه عروسی فوق العاده و پر انرژی با چندصد نفر مهمون و تمام ریزه کاری ها.

ولی اگه دوباره به عقب برگردم، دیگه واسه تزیین میز مهمون ها هزینه نمی‌کنم. کار بی فایده ای بود، اولین نفری که به میز رسیده بود تمام دکورش رو به هم ریخته بود. نصف مهمون ها هم که با تاخیر رسیدن.

کار گروه تشریفات و مدیر برنامه‌هامون عالی بود! تو جزییات یه جاهایی کم گذاشت ولی اصول برنامه رو مو به مو پیش برد.

بار اصلی شور و شوق عروسی رو ما دو نفر در کنار گروه موسیقی به عهده داشتیم.

انتخاب مهمون‌ها هم نقش کلیدی داشت. کلی از دوستای پرانرژی‌مون رو دعوت کرده بودیم.

و مهمتر از همه اینکه فقط می‌خواستیم خوش باشیم. کلی اتفاقات عجیب و غریب و غیر منتظره و بعضا دردناک رخ داد. از سر و ته شدن لیوان شربت روی کُتِ من تا گِلی شدن لباس عروس، سقوط بچه‌ی فامیل وسط سفره‌ی عقد، قطع موقت برق سیستم صوتی تالار، حضور برادران عزیز اداره‌ی اماکن و غیره. اما ما هدفمون روشن بود قرار بود خوش باشیم، پس با تمام این اتفاقات با شوخی و خنده برخورد کردیم و وقتی که عروس و داماد تو بزرگترین جشن زندگی‌شون با وجود تمام اتفاقات غیرمنتظره‌ و بعضا ناراحت کننده، تمام مدت لبشون خندون و تنشون جنبون باشه اطرافیانشون هم راهی ندارن به جز همراهی با این خنده و جنبش. 24 ساعت بعد از عروسی هم هیچ کس یادش نیست چه اتفاق بدی واسه کی و چرا افتاده بود! “تنها تصویر است که باقی می‌ماند”… پس موقع عکس گرفتن دقت کنید 😉

اینجوری شد که شب عروسی‎مون شد یکی از به یاد موندنی‌ترین شب‌های عروسی کل فامیل و بدون شک یکی از بهترین شب‌های زندگی ما.

پاسی از شب گذشته بود که دیگه از آخرین گروه مهمون‌ها هم خداحافظی کردیم و سوار بر رخش عروسی رفتیم که فرار کنیم! فرار از چندین ماه آماده سازی و جر و بحث و فشار و خستگی. با روحیه‌ای عالی و دلی شاد از نتیجه‌ی فوق العاده‌ ای که امشب از تصمیمات و انتخاب‌هامون در طی دوران آماده سازی گرفتیم.

حالا به کجا می‌خواستیم فرار کنیم؟ پاسخش ساده است: دورترین فاصله ی ممکن.

درس‌هایی که گرفتیم

شب قبل عروسی تا میتونین استراحت کنین تا بتونین روز عروسی تمام مدت سرپا بمونین (خصوصا عروس خانم ها که از 5 صبح باید برن آرایشگاه)

برای انتخاب گروه موسیقی وسواس به خرج بدین. مهمترین عامل در به یاد موندنی شدن عروسی تون گروه موسیقیه.

تا میتونین از سهمیه مهمون‌های گوشه‌گیر کم کنین و به سهمیه‌ی پرانرژی‌ها و خوش‌رقص‌ها اضافه کنین.

شما نِگینِ مجلسین، پس خودتون باید تمام مدت وسط باشین. اینجوری بقیه هم میان وسط 🙂

شب عروسی نتیجه‌ی تلاش شبانه‌روزی شماست، فقط یک‌باره و قراره بهترین شب زندگی‌تون باشه. این شدنی نیست مگر اینکه شما دونفر بخواین که اینطوری بشه. اگه شما دو نفر خوشحال باشین باقیش درست میشه. مهم نیست که چه اتفاق نامیمون و بدشگونی رخ میده مهم اینه که شما بهش بخندین! کت داماد کثیف شد؟ درش بیار! لباس عروس پاره شد؟ یه لباس دیگه بپوش. تمام این اتفاقات بخشی از چیزیه که چندسال دیگه باعث میشه از ته دل بهش بخندی پس از همین امروز خندیدن بهش رو شروع کن.

تنها اتفاق بدی که ممکنه در شب عروسی رخ بده اینه که عروس و داماد شاد نباشن.

خیلی روی فیلم‌برداری هزینه نکنین، به جاش خرج عکس‌برداری کنین.

ویدیو کلیپ سازی از شب عروسی جالبه ولی زیاده روی نکنین، چهارسال دیگه ویدیو کلیپی که امروز باکلاس محسوب میشه بی‌کلاس به حساب میاد.

برای یه فرارِ بزرگ بعد از شب عروسی آماده بشین. اگه شرایطش فراهم بود، بعد از عروسی به بهانه‌ی ماه‌عسل به دورترین فاصله از فامیل فرار کنین. گوشی‌هاتون رو هم خاموش کنین. این استراحتیه که بعد از گذر از هفت‌خوان عروسی شایستگیش رو دارید. ازش لذت ببرید.

عمیق بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *