خانه » گوناگون » انواع دستگاه لاغری موضعی

انواع دستگاه لاغری موضعی

انواع دستگاه کاهش وزن یک وسیله دیگر از ژانویه ۲۰۱۵ برای درمان چاقی در بازار بوده‌است . این دستگاه تایید شده FDA ، با نام سیستم Rechargeable Maestro ، با هدف قرار دادن مسیرهای عصبی بین مغز و معده که کنترل احساسات گرسنگی و پری را کنترل می‌کند کار می‌کند …

انواع دستگاه کاهش وزن

یک وسیله دیگر از ژانویه ۲۰۱۵ برای درمان چاقی در بازار بوده‌است . این دستگاه تایید شده FDA ، با نام سیستم Rechargeable Maestro ، با هدف قرار دادن مسیرهای عصبی بین مغز و معده که کنترل احساسات گرسنگی و پری را کنترل می‌کند کار می‌کند . این دستگاه شامل یک مولد پالس الکتریکی است که قابل شارژ ، همراه با سیم و الکترود است . این ها با جراحی روی شکم کار گذاشته می‌شوند . سپس ایمپالس‌های الکتریکی را به عصب vagus می‌فرستد که به تنظیم آب و خالی کردن شکم کمک می‌کند و سیگنال‌هایی را به مغز ارسال می‌کند که معده یا احساس خالی یا کامل است .

طبق گفته شرکت EnteroMedics ، شرکتی که این وسیله را تولید می‌کند ، بلوک‌های سیستم Rechargeable Maestro اشاره می‌کند که عصب vagus به طور عادی به مغز ارسال می‌شود ، در نتیجه باعث کاهش احساس گرسنگی و ایجاد احساس قبل از آن می‌شود که در غیر این صورت احساس می‌کنند .

در ۲۸ ژولای ۲۰۱۵ ، FDA اجازه تصویب یک دستگاه دیگر برای درمان چاقی را اعلام کرد : دستگاه بالن موقتی که به عنوان سیستم دوگانه Integrated دوگانه Integrated شناخته می‌شود .

مانند دستگاه AspireAssist ، the دوگانه نیز نیازمند یک روش endoscopic برای قرار دادن دستگاه است که از طریق دهان و مری وارد معده می‌شود . همانطور که توسط FDA اشاره شد ، ” این دستگاه آناتومی طبیعی معده را تغییر داده یا تغییر نمی‌دهد ” و بیماران برای ” پیروی از رژیم غذایی نظارت شده و برنامه ورزشی برای افزایش تلاش‌های کاهش وزن خود ” در حالی که از دستگاه استفاده می‌کنند ، تشویق می‌شوند . این امر به تضمین این مساله کمک می‌کند که پس از حذف دستگاه لاغری ، بیمار قادر به حفظ وزن خود باشد .

گفته می‌شود که این وسیله موقتی بوده و طبق FDA باید شش ماه پس از ورود به آن برداشته شود .

تصور می‌شود که دو Balloon دوتایی با در دست گرفتن فضا در شکم کار می‌کنند ، که احتمالا ً احساسات پری را تحریک می‌کند ، اما ممکن است مکانیسم‌های دیگری در سر کار وجود داشته باشند که هنوز درک نشده اند .

زیباچه

عمیق بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *