خانه » گوناگون » لیپوساکشن

لیپوساکشن

liposuction یک روش جراحی است که از تکنیک مکش برای حذف چربی از قسمت‌های خاص بدن مثل شکم ، باسن ، ران ، کفل ، بازوها و یا گردن استفاده می‌کند . liposuction نیز این مناطق را شکل می‌دهد . نام‌های دیگر for شامل lipoplasty و contouring بدنه است . …

liposuction یک روش جراحی است که از تکنیک مکش برای حذف چربی از قسمت‌های خاص بدن مثل شکم ، باسن ، ران ، کفل ، بازوها و یا گردن استفاده می‌کند . liposuction نیز این مناطق را شکل می‌دهد . نام‌های دیگر for شامل lipoplasty و contouring بدنه است .

liposuction isn’t معمولا ً یک روش کاهش وزن کلی یا یک جایگزین کاهش وزن محسوب می‌شود . اگر اضافه‌وزن دارید ، به احتمال زیاد وزن بیشتری را از طریق رژیم غذایی و ورزش و یا از طریق روش‌های bariatric از دست خواهید داد – مانند جراحی bypass gastric – بیشتر از آنچه که با liposuction انجام می‌دهید .

شما ممکن است کاندید for باشید اگر چربی زیادی در نقاط ویژه‌ای داشته باشید اما در غیر این صورت وزن بدن ثابتی داشته باشید .

liposuction برای حذف چربی از بخش‌هایی از بدن به کار می‌رود که haven’t به رژیم غذایی و ورزش مانند موارد زیر واکنش نشان می‌دهد :

Abdomen

بازوان بالا

Buttocks

قوزک و قوزک پا

سینه و پشت

ران و ران

چانه و گردن

علاوه بر این ، liposuction می‌تواند برای کاهش پستان و یا درمان gynecomastia مورد استفاده قرار گیرد .

زمانی که وزن خود را به دست می‌آورید ، سلول‌های چربی به اندازه و حجم افزایش پیدا می‌کنند . در عوض ، liposuction تعداد سلول‌های چربی را در یک منطقه خاص کاهش می‌دهد . مقدار چربی حذف‌شده به ظاهر منطقه و حجم چربی بستگی دارد . تغییرات contour حاصل معمولا ً دایمی هستند – مادامی که وزن شما ثابت باقی می‌ماند .

بعد از liposuction ، پوست خود را به شکل جدیدی از مناطق درمان قرار می‌دهد . اگر شما نسبت به رنگ و کشش پوست خوب دارید ، احتمالا ً پوست صاف و صاف به نظر می‌رسد . اگر پوست شما با کشش ضعیف ضعیف باشد ، با این حال ، پوست در مناطق تحت درمان ممکن است آزاد به نظر برسد .

liposuction doesn’t dimpling cellulite و یا دیگر بی‌نظمی‌های سطح پوست را بهبود می‌بخشد . به همین ترتیب ، liposuction doesn’t علائم کش دار را حذف می‌کند .

برای کاندید شدن ، شما باید سلامت خوبی داشته باشید بدون شرایطی که ممکن است عمل جراحی را پیچیده کند – مانند جریان خون محدود ، بیماری عروق کرونر ، دیابت یا یک سیستم ایمنی ضعیف .

برای مطالعه بیشتر در این زمینه به وبسایت مجله زیباچه سر بزنید

عمیق بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *